نیماد

درباره ما

شرکت پردازش ابری نیماد (سهامی خاص) به شماره ثبت 611672 یکی از شرکت‌های فعال در زمینه‌های فناوری اطلاعات، مراکز داده، هوش تجاری و هوش مصنوعی است. این شرکت با هدف ارائه راه‌حل‌های فناورانه اطلاعات و مشاوره برای افزایش بهره‌وری، رشد و افزایش سودآوری جامعه مخاطب خود شکل گرفته است.

هدف اصلی پردازش ابری نیماد، پشتیبانی از توسعه فناوری اطلاعات و تکنولوژی جامعه هدف است. این شرکت به دنبال هموار کردن مسیر و استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود برای سفر در مسیر تحول دیجیتال کارفرمایان محترم خود است.

پردازش ابری نیماد با گسترش کاربرد فناوری‌های دیجیتال در صنعت و روند جهانی شدن، به سوی خدمات ارائه شده در حوزه‌های مختلف به همه‌ی شرکت‌های گروه، بازارهای داخلی و خارجی خود پیش می‌رود.

این شرکت با ارائه محصولات و خدمات با کیفیت و خلق ارزش در حوزه فناوری‌های دیجیتال، تحلیل داده، هوش مصنوعی، اینترنت اشیاء و رایانش ابری و با تکیه بر کارکنان با انگیزه و نوآور، بهبود زندگی مشتریان و مصرف‌کنندگان ملی و بین‌المللی و ارتقا سطح رفاه مردم و کارکنان را به ارمغان آورده است.

تلاش پردازش ابری نیماد برای شناخت جامعه به عنوان شرکتی فناور و معتبر، استقبال‌کننده از تغییر و تحول، چابک، پویا، کارآفرین و ارزش‌گذار به حقوق اجتماعی، با رهبری بازار، برند قابل اعتماد و متعهد به ارزش‌های اخلاقی و مسئولیت‌های اجتماعی است.

چشم انداز و ماموریت

اصول کاری و بیانیه ارزش

چشم انداز
تبدیل شدن به یکی از مدرن‌ترین پلتفرم‌های توانمندساز، کسب‌وکارها با بهره‌گیری از برترین فناوری‌های دیجیتال.

To become one of the state of the art platforms that enables businesses by utilizing cutting the edge digital technologies 

ماموریت
ما با تمرکز بر توسعه زیرساخت‌های تبادل ارزش دیجیتال و ایجاد زیست‌بوم نوآوری، با پشتوانه افراد باانگیزه و کارآمد، دانش کسب‌وکاری و شبکه ارزش حوزه دیجیتال، به منظور حمایت از سایر ذینفعان، در جهت تسهیل سفر به سمت تحول دیجیتال در حوزه‌های مختلف، همراهی می‌کنیم:

– خلق مدل‌های فناورانه کسب‌وکار دیجیتال
– خلق و توسعه فناوری‌های دیجیتال 
– آفرینش زنجیره ارزش و ثروت داده‌محور
– طراحی تجربه سیر سفر مشتریان 
– مکانیزاسیون و بهینه‌سازی فرایندهای عملیاتی

مشتری مداری

مشتری پادشاه سرزمین ماست. به او احترام می‌گذاریم و نهایت سرعت و دقت را برای پاسخ‌گویی به او بکار می‌بریم.

انسان محوری

حرمت انسانی افراد والاتر از سمت سازمانی ایشان است.

فرهنگ کار گروهی

در نیماد هیچ‌کس به تنهائی قهرمان نیست. چابکی، فرآیند و نوآوری قهرمانان ما هستند. منافع شرکت را فدای منافع شخصی نمی‌کنیم. اما اگر فردی مشکلی داشته باشد، همه برای رفع مشکل او تلاش می‌کنیم.

نتیجه گرایی

کیفیت خروجی ماموریت‌های محوله و رعایت زمان‌بندی‌ها با تمرکز بر بالاترین استانداردها هدف و ماموریت ماست.

صراحتِ تمام عیار

نهایت احترام و در عین حال نهایت صراحت و شفافیت را نسبت به هم داریم. خواسته‌هایمان را با صراحت و صداقت عنوان می‌کنیم و محدودیت‌ها را هم درک می‌کنیم.

چابکی

چابکی اصل محوری بقاء ماست. سرعت و دقت را توأمان در نظر می‌گیریم و متوجه اهمیت زمان هستیم.

فناوری

فناوری‌ شایستگی کلیدی ماست و تشنه‌ی دانستن هستیم. به کمک فناوری‌ جایگاه‌مان را ارتقاء می‌دهیم و علاوه بر توسعه بازار، چابک‌تر خواهیم بود.

نوآوری و خلاقیت

شناسایی مسائل و مشکلات در ارکان شرکت و تلاش برای حل آن از روش‌های نوآورانه یک ارزش است. از بروز مسئله نگران نخواهیم شد و به مسئله به عنوان یک فرصت نگاه می‌کنیم.

تجربه گری

کسی بخاطر شکست در تجربه‌گری و یا اشتباه در تصمیم‌گیری سرزنش نخواهد شد. اما یک اشتباه را دو بار تکرار نمی‌کنیم.

ذهنیت باز

بر روی نظراتمان تعصب نداریم و نسبت به پذیرش دیدگاه دیگران و انتقاد، رویکردی باز داریم.

تصمیم گیری

اگر با موضوعی مخالف هستیم، محترمانه و آزادانه ابراز می‌کنیم. اما اگر تصمیمی توسط جمع گرفته شد، همه به انجام آن متعهد هستیم.

یکپارچگی

جزیره‌ی امنی برای خودمان ایجاد نمی‌کنیم، بلکه همه شهروند نیماد هستیم و  موفقیت ما در گرو تعامل و ارتباط مثبت با سایرین و ایجاد یکپارچگی در فرآیندها و ابزارهاست.

مسئولیت پذیری

همه‌ی موضوعات به همه‌ی ما ربط دارد. در نیماد «این مشکل من نیست» را از کسی نمی‌شنویم.

نظم

تلاش می‌کنیم چابک باشیم، اما چابکِ منظم. به فرایندها و روال‌ها احترام می‌گذاریم و بی‌نظمی را نمی‌پذیریم.

پیمایش به بالا