نیماد

پیشگامان موفق به اخذ پروانه UNSP شد

پیشگامان موفق به اخذ پروانه UNSP شد.

براساس مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات در خصوص همگرایی پروانه‌های ثابت و سیار و الحاقیه‌های بعدی آن، اپراتورهای ارتباطی با دریافت این مجوز می‌توانند بدون نیاز به اخذ پروانه‌های جداگانه برای هر سرویس، کلیه خدمات این صنعت را به مشترکان خود ارائه دهند.

مجوز UNSP در راستای یکپارچه‌سازی پروانه‌های ایجاد شبکه و خدمات ارتباطی و هم چنین استفاده حداکثری از ظرفیت‌های فنی، زیرساختی و تجاری کشور است و ارائه هرگونه خدمات مخابراتی، ارتباطی و انتقال داده را برای اپراتور فراهم می‌سازد.

اعطای پروانه یکپارچه شبکه و خدمات ارتباطی به هفت اپراتور منتخب از جمله پیشگامان، نقطه عطفی قابل توجه در راستای توسعه ارتباطات مبتنی بر فیبر نوری است. به‌لطف این مجوز، شرکت‌ها می‌توانند خدمات ارتباطی باکیفیت و پرسرعت‌ را در اقصی‌نقاط کشور ارائه داده تا بیش از پیش، زمینه‌ ظهور کسب‌وکارها و خدمات دیجیتال نوپا فراهم شود.

طی رویداد روز گذشته که به میزبانی وزارت ارتباطات برگزار گردید، پیشگامان توسعه ارتباطات به همراه 6 اپراتور منتخب دیگر که در طرح ملی فیبر نوری منازل و کسب‌وکارها مشارکت دارند، از وزیر ارتباطات پروانه یکپارچه شبکه و خدمات ارتباطی را دریافت کردند.

شرکت پردازش ابری نیماد نیز کسب این پروانه بسیار مهم را به گروه عظیم پیشگامان و مدیرعامل محترم مجموعه بزرگ پیشگامان توسعه ارتباطات، جناب آقای مهندس بمانی پور تبریک عرض می نماید و آرزوی موفقیت روزافزون برای این اپراتور بزرگ و موفق کشور را دارد.

پیمایش به بالا